Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Англомовна програма

Програма призначена для підготовки фахівців у галузі міжнародної економіки.

 

Після закінчення навчання випускники отримують диплом бакалавра/магістра з міжнародної економіки за фаховими спрямуваннями “Європейська економіка” або “Міжнародний туризм” зі знанням двох іноземних мов, економіки, географії, історії, перекладу тощо.

 

Програма призначена для навчання як українських, так і іноземних студентів, тому її випускники можуть працювати як в Україні, так і за кордоном. Випускники програми не лише знають господарські особливості зовнішньоекономічної діяльності, але й володіють англійською та, як мінімум, однією із трьох європейських мов – німецькою, французькою або італійською, вміють працювати відповідно до стандартів міжнародних компаній, знають їхню корпоративну культуру, особливості ведення обліку та програмного забезпечення. Крім навчальних дисциплін прикладного характеру студенти отримують фундаментальну підготовку з теорії та практики міжнародної торгівлі, економіки зарубіжних країн, основ зовнішньоторговельної політики та ціноутворення. Студенти програми проходять виробничу практику та стажування закордоном. Сфера діяльності фахівців – це організаційно-управлінська та аналітична робота у представництвах та філіях іноземних компаній в Україні та за кордоном; робота із реалізації спільних інвестиційних, торгово-економічних та туристичних проектів із зарубіжними партнерами; забезпечення діяльності спільних підприємств, інвестиційних та туристичних строкових компаній, банків; організаційно-управлінська робота із забезпечення функціонування готельно-туристичного, ресторанного та сервіcного бізнесу; здійснення навчальних турів з вивчення іноземних мов, історії, особливостей перекладу тощо.

 

Переваги навчальної програми:

•    на вибір студента пропонуються україно- та англомовна програми;

•    викладання здійснюють викладачі ТНЕУ, які пройшли стажування за кордоном та іноземні професори;

•   студенти вивчають іноземні мови: англійська – обов’язкова; німецька, французька, італійська – на вибір студента. Організація інтенсивного курсу вивчення іноземних мов – за умови недостатнього рівня підготовки;

•    основні дисципліни: Макро- та Мікроекономіка, Економіка підприємств, Міжнародна економіка, Міжнародні фінанси, Бухгалтерський облік, Основи маркетингу та менеджменту, Міжнародний маркетинг, Міжнародний менеджмент, Менеджмент туризму, Економіка туризму, Економіка і організація готельного господарства, Електронна комерція, Електронний маркетинг, Торгові системи Інтернет тощо;

•    вільний доступ до користування комп’ютерною технікою та всесвітньою мережею Інтернет.

 

На сучасному світовому, європейському й українському ринках перевага надається фахівцям-економістам, які не просто розмовляють англійською, а тим, хто навчався нею. 

Документи, необхідні для подачі в приймальну комісію 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)