Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Чи знаєте Ви, що… ?

А чи знаєте Ви, що німецька мова є найбільш розповсюдженою мовою ЄС? Так, адже 24% жителів ЄС є носіями цієї мови. Окрім цього, у країнах-нових членах ЄС (тих, що вступили туди після 2004 року) вона є другою іноземною після англійської за частотою вивчення у школі.

 

Українсько-німецька факультет-програма, яка працює в ТНЕУ з 2003 року, дає можливість повноцінно вивчити німецьку мову, як другу іноземну, або удосконалити рівень володіння нею, якщо Ви вивчали її у школі. Мовна підготовка є важливою складовою підготовки фахівця, необхідним інструментом у професійному та особистому житті, адже світ стає все більш глобалізованим. Так, навчаючись за фахом «міжнародна економіка», додатковою перевагою та набутою професійною компетенцією є знання двох чи більше іноземних мов.

Осмислене володіння мовою стає «козирем» у руках студента, якщо від приймає участь у міжнародних грантах чи конкурсах. Студенти кафедри щорічно стають переможцями у міжнародних програмах обміну, семестрового навчання, здобувають стипендії на навчання та подорожі. Між іншим, до кінця листопада 2015 р. триває цьогорічний аплікаційний період до Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яка виділяє стипендії для участі у літніх мовних курсах, навчання в німецьких ВНЗ, наукових стажуваннях та інших освітніх проектах. Ось лише невеличкий список студентів-лауреатів міжнародних (німецькомовних) конкурсів, що навчались або навчаються за українсько-німецькою програмою та скористались широкими можливостями грантового фінансування:

1. Дудко Діана, випускниця 2013 року, магістр з міжнародної економіки, стипендіат DAAD 2013 р. (магістратура Дрезденського технічного університету)

2. Гичка Олеся, випускниця 2014 року, магістр з міжнародної економіки, учасниця програми практики німецького уряду (2014 р.)

3. Овсієнко Тетяна, випускниця 2015 року, бакалавр з міжнародної економіки, стипендіат DAAD 2015 р. (магістратура Ляйпцігського університету)

4. Гринішин Олексій, студент ІV курсу (2015/16 н.р.), призер конкурсу EUStudyDays (м.Київ, 2015р.)

5. Лазорко Мар’яна, студентка ІV курсу (2015/16 н.р.), стипендіат та учасниця проекту «Licht und Schatten. Was erwartet uns in Zukunft?» (Львів-Дрезден, 2015 р.)

6. Вітюк Лілія, студентка ІІ курсу (2015/16 н.р.), лауреат конкурсу "Моя країна в європейській сім’ї" в рамках проекту "Будуємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця в країнах Східного партнерства" (Київ – Берлін, 2015 р.

Ці студенти і випускники – наша гордість і свідчення того, що ми – на правильному шляху!

Не упускайте шансу стати успішним – приєднуйтесь до нас!
 

Алла Рожко, доцент кафедри міжнародної економіки

06-11-2015

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)