Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Мотивація – ключ до успіху.

Мотивація є ключовим фактором успішності як у навчанні у школі чи ВНЗ, так і у подальшій професійній діяльності. Слово «мотивація» викликає в уяві багато пов'язаних з нею понять,  зокрема  «ентузіазм», «позитивний настрій», «бажання», та «наснага».

 

Мотивація як стимул будь-якої діяльності визначаються внутрішніми та зовнішніми мотивами. Внутрішні мотиви засновані на особистих цілях студента, зокрема на бажанні самореалізації, в той час як зовнішні мотиви, як правило, стимулюються незалежними детермінантами (батьками, суспільством, педагогічним колективом і т.д.). Нажаль, зараз часто можемо спостерігати перевагу зовнішньої мотивації в учнів та студентів, коли насправді ефективними та успішними стають лише внутрішньо вмотивовані особи.


Що стосується навчання у ТНЕУ, особливо на сучасному динамічному етапі розвитку, сміливо можна говорити про заміну поняття «мотивація» поняттям «інтелектуальні інвестиції», оскільки останнє точніше підкреслює особистісний внесок інтересу і пристрасті студента у процес його навчання. Розуміємо, що ентузіазм і бажання багатократно зростають, коли перебуваючи у сприятливому академічному середовищі, студент інтелектуально інвестує у власну освіту і отримує адекватні дивіденди від докладених зусиль. Такі студенти досягають значно кращих результатів, ніж ті, котрі просто прагнуть отримати хороші оцінки.


Отож, усвідомлюючи важливість створення ефективного навчального середовища, весь колектив ТНЕУ, та кафедри міжнародної економіки зокрема, побудував процес навчання на основі циклової взаємодії чотирьох факторів: «цікавість – потреба – ставлення – прагнення». Ми прививаємо інтерес до самого процесу навчання та стимулюємо в студентства відчуття необхідності отримання кваліфікації. В межах спеціальності міжнародна економіка студенти вивчають лише ті дисципліни, знання вміння та практичні навички з яких стануть у нагоді в майбутньому. Зокрема, для створення та підтримки внутрішніх мотиваційних стимулів, студенти отримують не лише ґрунтовну фахову підготовку, можливості для вивчення та вдосконалення двох іноземних мов, але й реальний шанс для навчання в іншому академічному та культурному середовищі,  стажуючись за міжнародними програмами двох дипломів у партнерському зарубіжному ВНЗ.  Саме тому їхньою важливою мотиваційною конкурентною перевагою є не «навчання заради навчання», а осмислений та чіткий процес «навчання заради мети».


Підтримка циклу  «успіх – удосконалення - віра в себе – мотивація» є наріжною умовою побудови навчального процесу за спеціальністю міжнародна економіка. Наші успішні студенти та випускники щодня засвідчують ефективність обраного підходу. Приєднуйтесь до нас!


Матеріал підготувала: Анастасія Пода

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)