Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Культурне збагачення студентів кафедри міжнародної економіки

«Життя, як п’єса в театрі: важливо не те, скільки воно триває, а наскільки добре зігране»

Л. А. Сенека

 

Студенти кафедри міжнародної економіки побували в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка на прем’єрі комедійної вистави «Тітка Чарлі» за п’єсою англійського драматурга Т. Брандона.
 

Глядачі завжди бажають, щоб їх здивували, але здивували чимось звичайним. І акторам це вдалося.
 

Враженнями діляться наші студенти:

Анастасія Питель (група МЕНМФ-41): «Комедійну виставу «Тітка Чарлі» можна охарактеризувати такими словами: інтриги та бурхливі емоції. Такі п’єси, в такий важкий для України час, надають настрою, наснаги, оскільки в постановці описується любов, світлі почуття і сила кохання, яка може врятувати все. Сподобалось те, що комедійна вистава «Тітка Чарлі» була наповнена англійським гумором, який виявився всім ясним і зрозумілим. Сама історія
 п'єси-фарсу досить оригінальна. Варто зазначити, що дуже гарними були костюми акторів та досить запальними і веселими танці. Тому всі бажаючі, які хочуть поринути у вир комедійних пригод та переміститься в інше століття, подивіться цю комедійну виставу».

Ірина Борущак (група МЕНМФ-41): «Ми з одногрупницями відвідали комедійну виставу. Особисто для мене вона викликала лише сміх і хороші емоції. Це було просто неймовірно. Настільки була чудова гра акторів, що неможливо було й очі відвести від сцени. У виставі сподобалось абсолютно все. Я ні на секунду не пожаліла, що провела свій вечір саме у театрі».

Оксана Лазурко та Галина Слободян (група МЕНМФ-41): «Емоції від перегляду вистави перевершили наші очікування. Найбільше вразила щира та віддана гра акторів, які щохвилини дарували нам сміх так позитивні емоції. Варто зазначити також про талановитість режисера, адже сама постановка була неймовірною. Час пройшов швидко і ми залишили театр у хорошому настрої та з позитивними емоціями».
 

Наші студенти проводять разом дозвілля, адже прекрасним є не те, що по-театральному осліплює глядача, прекрасним є те, що збагачує життя людського духу на сцені і зі сцени, тобто почуття і думки артистів і глядачів.

 
 

Автор – ст. викладач кафедри міжнародної економіки Пазізіна С. М.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)