Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Молодь «поза грою»

Україна – великий щасливчик. Так можна було думати у 1991 році, коли Україні вдалося вирватися з вікових пут найбільшої і найжорстокішої тюрми народів, якою останні століття була й залишається невідомо ще наскільки Російська імперія. У минулому столітті вона знайшла собі й нове ім’я з благороднішою оболонкою – Російська Федерація. Щоправда, немає тих істориків, які віднайшли факти для підтвердження, коли народи, які проживають на території Росії, виявили волю на входження і створення федерації.

Україна – найбільша невдаха в Європі з 2014 року.

Такою її, певне, бачить цивілізований світ нині. Тисячі російських солдат і бандформувань, сформованих Росією із громадян своєї країни та місцевих найманців і оснащених сучасною зброєю знову-таки Росією з волі президента Путіна нищать найкращих синів України, розвалюють її економіку, травлять душі українців вигаданими міфами про «руський мир».
 

Отримавши поразку в Україні у військових діях, Росія тепер прагне взяти реванш силами п’ятої колони. Вона мобілізує залишки партії регіонів для того, щоб повернути собі владу над Україною руками нових партій, представникам яких даються подачки і обіцянки «княжити» у разі створення з їхньою допомогою проросійської України.
 

Україні допомагають США, Європа. Проте, ця допомога може бути дієвою за умови активності у відстоюванні незалежності самими українцями. І така політика цивілізованих країн має зрозуміле підґрунтя – не можна довго допомагати тому, хто сам для себе не робить те, що він може зробити.
 

Чи всі українці нині роблять все, що від них залежить, для формування успішної держави? На жаль, ні. Насамперед, багато молоді займають пасивну позицію. Найсвіжіший приклад – вибори до місцевих органів влади. Численні молоді люди їх ігнорували. Мотив – незадоволеність нинішньою політикою держави.
 

Отже, замість піти до виборчих дільниць і обрати достойних, молодь масово залишилася вдома. Тим самим була створена можливість знову «пролізти» до влади тим, на кому лежить вина за нинішні негаразди. Повсюди у владі опинилися колишні «регіонали», від яких добра годі чекати. Вина у цьому всіх, хто зайняв позицію «поза грою». Їм варто нагадати слова великого українця Миколи Гоголя «На дзеркало нема чого нарікати, коли пика крив».
 

За два дні у багатьох містах країні відбудуться вибори мерів. Хотілося б побажати, щоб молодь, насамперед студентська молодь, не залишилася перебувати знову «поза грою».


                                                                                                                             Євген САВЕЛЬЄВ 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)