Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Ким себе бачать у майбутньому наші студенти

«Майбутнє виникло тоді, коли людина уперше відчула прагнення до кращого»

В. Борисов

 

Завершуючи навчання в університеті, кожен із студентів замислюється над питанням щодо своєї майбутньої професії, самореалізації – «ким я себе бачу в майбутньому», адже кожен має свої очікування, прагнення, цінності, пріоритети і уявлення. Це є досить цікавий етап у житті – новий, але разом із тим – відповідальний.

 

Ми поцікавились у студентів кафедри міжнародної економіки 5-го курсу (група МЕЄЕм-11) і вони охоче поділилися своїми думками і мріями:
 

 «Оскільки я навчаюсь на п’ятому курсі в нашому університеті, це питання є досить актуальним для мене. Упродовж свого навчання за напрямом «міжнародна економіка» вивчала різноманітні предмети, іноземні мови, проходила практику на підприємстві, перебувала на семестровому навчанні у Німеччині та відвідувала літні курси з німецької мови. Існує багато цікавих сфер діяльності. З упевненістю можу стверджувати, що продовжуватиму удосконалювати себе, отримувати нові знання та досвід».
 

«Головним для мене є навчання і здобуття спеціальності для створення в майбутньому власної фірми. Маю на меті досягти не лише матеріальне забезпечення, але й принести суспільну користь.
 

Відповідальність і ризик викликають у мене лише відчуття натхнення, приплив енергії, тому в майбутньому бачу себе керівником фірми».
 

«Дуже цікаве запитання, яке у будь-якої людини викликає багато думок. Я замислююсь над тим, ким я бачу себе в майбутньому. В майбутньому мені, як студентці, хотілося б мати хорошу роботу, зокрема за спеціальністю «міжнародна економіка», на якій я навчаюся, адже вона мені дуже подобається. Хочеться працювати в своїй державі, говорити на своїй мові, з людьми, які розділятимуть мої інтереси та будуть мені цікаві.
 

Я хотіла б мати свій дім, в який мені б завжди хотілося повертатись, там на мене чекали б люди, яких я люблю. Я хочу сім’ю. Не слід забувати також про батьків та допомагати їм, адже вони сприяли всьому, чого я досягнула у своєму житті.
 

Не знаю чому, але у майбутньому я також хотіла б відкрити притулок для собак. Хочеться зробити щось корисне для суспільства і країни».
 

«Віра у краще майбутнє притаманна кожній людині, людині, яка чітко усвідомила свою життєву позицію, зрозуміла те, що вона хоче від життя, та що вона може дати іншим людям.
 

В майбутньому я бачу себе не лише люблячим сином, але й батьком, яким будуть гордитися та брати приклад діти.
 

Я не хочу змінити світ, але я готовий змінитися для людини, з якою я проведу своє життя.
 

Я не бачу себе людиною, яка заплутається в громаді, я бачу себе людиною, яка чітко виділиться серед інших.
 

В майбутньому суспільство і світ зміниться, а я зміню лише ставлення до оточуючих.
 

Я пов’яжу свою професію зі своїм захопленням, я хочу отримувати від роботи задоволення та просто бути кращим, ніж учора».
 

 

Бажаємо Вам реалізації Ваших планів, задумів! В кожного свої мрії, нехай у Вас здійсняться Ваші, адже все найкраще, що існує в світі, колись було лише мрією!

 

Автор – доцент кафедри міжнародної економіки Пазізіна К. В.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)