Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА – НЕ ЛИШЕ ПРЕСТИЖНА, А Й ЗАТРЕБУВАНА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Активізація зовнішньоекономічних зв'язків України та її прагнення інтегруватися в світовий економічний простір потребують фахівців – міжнародників, які не лише мають теоретичні знання в області міжнародної економіки, митно-тарифного регулювання, інвестиційної діяльності, інтелектуальної власності, зовнішньоекономічної діяльності підприємств, а й практичні навики та уміння аналізувати, здійснювати бенчмаркінг, прогнозувати розвиток світового ринкового середовища, укладати зовнішньоекономічні контракти.

 

Кожним роком для випускників шкіл гостро постає питання щодо обрання вищого навчального закладу, спеціальності та ким й де можна працювати після закінчення інституту. Важливим фактором для абітурієнта є не лише престиж спеціальності, а його універсальність та попит на ринку праці. Як свідчить моніторинг останніх років, фахівці з міжнародної економіки дедалі більше будуть затребувані як в Україні, так і за кордоном.
 

Зростання учасників міжнародного бізнесу, вихід на міжнародні ринки підприємств та організацій ще раз підкреслює про затребуваність спеціалістів з міжнародної економіки. Саме тому колектив кафедри міжнародної економіки ставить за мету сформувати у студентів – майбутніх фахівців в сфері міжнародної економіки, професійні знання, уміння та навички, які дозволять їм вирішувати проблемні питання, пов’язані з сучасними формами та методами роботи на спільних та іноземних підприємствах, які здійснюють свою діяльність як на території України, так і за кордоном; в інвестиційних фондах, компаніях, спеціалізованих фінансових установах; в комерційних банках; представництвах міжнародних організацій; органах державного управління тощо. Підготовка висококваліфікованого фахівця, здатного приймати управлінські рішення для підприємств та організацій, які залучені до світогосподарських процесів, із знаннями іноземної мови – вимога часу та завдання колективу кафедри міжнародної економіки. Оволодіння спеціальністю міжнародна економіка – хороший старт для працевлаштування та професійного росту молодої креативної людини.

 

Матеріал підготувала: Комар Н.В.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)