Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Новини

Вручення наукових публікацій словацьких викладачів у виданнях кафедри Міжнародної економіки ТНЕУ
Неділя, 30 квітня 2017, 16:03
Викладачам Університету ім. Матея Бела міста Банська Бистриця (Словаччина) Марії Муррай-Свідронової та Зузани Гіркової на кафедрі «МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ» у Тернопільському національному економічному університеті вручені видання з публікаціями словацьких колег. Узгоджено питання подальших спільних наукових пошуків.
Обговорення розвитку співпраці кафедри «МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ» ТНЕУ з науковцями Словаччини
Неділя, 30 квітня 2017, 16:01
Кафедра «МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ» Тернопільського національного економічного університету шостий рік співпрацює Університетом Матея Бела словацького міста Банська Бистриця. 23-27 квітня 2017 з робочим візитом в університеті перебували науковці словацького університету Марія Муррай-Свідронова та Зузана Гіркова. Науковці кафедри та Університету імені Матея Бела обговорили напрямки подальшої співпраці у науковій і освітній сферах.
Забезпечення навчального процесу науковцями Словаччини, Польщі та України для студентів спеціальності «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА»
Неділя, 30 квітня 2017, 15:57
Кафедрою Міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету вже другий рік разом з науковцями Університету Лодзі (Польща) та Університету Матея Бела (м. Банська-Бистриця, Словаччина) впроваджується дисципліна «Інноваційні стратегії територіального розвитку країн Вишеградської четвірки: досвід для України».
Проект програми Європейського Союзу HORIZON “PAVE THE WAY OF CENTRAL ASIA TO EUROPE”
Понеділок, 13 лютого 2017, 10:26

Кафедра «Міжнародної економіки» ТНЕУ спільно з європейськими та центрально-азійськими колегами подала новий проект проведення наукових досліджень для фінансування з найбільшої програми ЄС HORIZON “PAVE THE WAY OF CENTRAL ASIA TO EUROPE” / «ПРОКЛАСТИ ШЛЯХ З ЄВРОПИ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ АЗІЇ».Розрахунковий обсяг проекту – близько 1,5 млн. євро.

115 ІДЕЙ та МОДЕЛЕЙ – НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК
Неділя, 15 січня 2017, 23:15

кафедри «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» Тернопільського національного університету всім українцям, які прагнуть зайнятися бізнесом задля подолання бідності і соціального включення

Науковий семінар «Альтернативні виклики розвитку глобальної економіки»
Понеділок, 07 листопада 2016, 20:51

7 листопада 2016 року кафедра міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету за сприяння Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина та Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» провели науковий семінар на тему: «Альтернативні виклики розвитку глобальної економіки».

Подорож молоді ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина у Карпати
Вівторок, 11 жовтня 2016, 13:50
Колектив кафедри міжнародної економіки у рамках святкування 50-річчя Тернопільського національного економічного університету організував урочисту посвяту першокурсників-міжнародників. Учасниками дійства стали 100 студентів разом з професорсько-викладацьким колективом та аспірантами кафедри міжнародної економіки.
Оновлена тематика магістерських робіт
Понеділок, 03 жовтня 2016, 21:17
Шановні студенти! Ознайомитися з тематикою магістерських робіт на 2016/2017 н.р. ви можете у розділі "Дипломні проекти". За детальнішою інформацією звертайтеся на кафедру міжнародної економіки".
Шановні абітурієнти, а також бакалаври!
Понеділок, 18 липня 2016, 20:54


Кафедра міжнародної економіки повідомляє, що триває подача документів на спеціальність
«МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» (спеціальність, яка крокує в ногу із часом, є модним трендом і як ніколи потрібна Україні). Нагадуємо, що

Запрошуємо на навчання!
Вівторок, 12 липня 2016, 13:43
Шановні  друзі! Кафедра міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету запрошує на навчання за освітньою програмою "Міжнародна економіка". Кафедра готує економістів-міжнародників за трьома програмами: українськомовною, англомовною та німецькомовною (за двома дипломами з Дрезденським технічним університетом).
Воркшопи від словацьких науковців
Середа, 08 червня 2016, 18:04

Протягом першого тижня червня 2016 на кафедрі міжнародної економіки ТНЕУ науковці словацького Університету Матея Бела з міста Банська Бистриця Ing, PhD  взяли участь у проведенні навчального занять у формі “Workshop on the Analysis of Market Conditions in Visegrad Countries”.

Запрошуємо усіх на навчання!
Неділя, 17 квітня 2016, 19:20
17 квітня 2016 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Кафедра міжнародної економіки взяла активну участь в даній події. Ми дякуємо усім хто нас відвідав. Запрошуємо усіх на навчання. Завжди до ваших послуг!
Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з
Середа, 17 лютого 2016, 10:39

Проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Міжнародна економіка" відбудеться 30 березня - 1 квітня в Національному університеті "Львівська політехніка", а зі спеціальності "Міжнародна економіка" 27-28 квітня в Київському національному торговельно-економічному університеті.
Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Міжнародної економіки»
П'ятниця, 12 лютого 2016, 13:49


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 11 лютого 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті на базі кафедри міжнародної економіки відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)