Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Новини

Батьки, довірте нам своїх дітей!

601 446 абітурієнтів подали 2 100 267 заяв щодо вступу до вищих навчальних закладів України, у середньому кожен подавав 3,5 заяви. Це не означає, що абітурієнти і батьки вагалися, у якому університеті чи інституті краще навчатися. Хотілося підвищити ймовірність отримання місця державного замовлення у навчальному закладі з тим, щоб мати фінансове забезпечення на час навчання від держави. Абітурієнтів та їх батьків цілком можна зрозуміти – в Україні криза і хочеться застрахуватися у разі інфляції чи, ба ще гірше, безробіття, банкрутства своєї фірми або інших непередбачених обставин.


 

Ми раді, якщо ви вже зараховані чи будете зараховані на місця державного замовлення. Прийміть наші щирі вітання і до зустрічі 1 вересня на заняттях. Буде цікаво, хоча і не легко, адже навчання – це тяжка праця, яка приноситиме вам і насолоду, і матеріальне благополуччя протягом усього життя. Якщо ви вирішили присвятити себе міжнародній економіці, кафедра потурбується про отримання вами якісної вищої освіти і всебічний розвиток як громадянина великої європейської країни.
 

Хотілося б звернутися і до тих, кому не вдасться «пройти» на місця державного замовлення. На жаль, часто таке трапляється через те, що невдало зроблена «ставка». Вам буде фінансово тяжче, але, як кажуть, сталося, як сталося. Не зраджуйте мрії! Якщо ви планували стати економістом-міжнародником, поступайте на контрактну форму навчання саме по цій спеціальності, попри те, що вартість навчання за спеціальністю «міжнародна економіка» дещо вища. І не обирайте університет за принципом «де нижча ціна». Без зайвої соромливості скажу, що рівень підготовки економістів у нашому університеті не поступається київським і вищий, ніж в інших вишах України. Тому й ціна відповідна. Знайте, якщо ви з перших днів будете добре навчатися, зможете виграти стипендіальні гранти іноземних вузів, створити власну фірму під час навчання, отримати фінансування на реалізацію своїх проектів від міжнародних і вітчизняних фондів. Новий закон «Про вищу освіту» відкриває для цього великі можливості.
 

Особливе слово до батьків. Підтримайте свою дитину! Знайдіть можливість фінансувати її навчання, як би не хотілося вам купити нового люксового автомобіля, здійснити дорогі закордонні поїздки, гучних застіль із друзями у вишуканих ресторанах. Пам’ятайте, що освіта вашої дитини – найкраща інвестиція за все ваше колишнє і майбутнє життя.


Щодо нас. Ми, викладачі кафедри міжнародної економіки, завжди з повною віддачею своїх знань і енергії працюємо із студентами. Наша найбільша любов – це студенти. Наша найбільша гордість – це випускники, які успішно працюють на розвиток економіки своєї Вітчизни. Серед випускників кафедри – депутати Верховної Ради і органів місцевого самоврядування, працівники центральних і регіональних органів влади, керівники і економічні працівники підприємств різних галузей та фінансово-банківських установ. Ми пишаємося і тими численними випускниками, які успішно працюють у зарубіжних фірмах, і віримо, що як тільки складуться сприятливі умови, вони повернуться на Батьківщину.
 

Бажаємо успіхів молоді, яка прагне отримати вищу українську освіту!

 
 

Колектив кафедри міжнародної економіки

Тернопільського національного економічного університету

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)