Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Новини

Воркшопи від словацьких науковців

Протягом першого тижня червня 2016 на кафедрі міжнародної економіки ТНЕУ науковці словацького Університету Матея Бела з міста Банська Бистриця Ing, PhD  взяли участь у проведенні навчального занять у формі “Workshop on the Analysis of Market Conditions in Visegrad Countries”.

Воркшоп проводиться протягом семестру консорціумом у складі Тернопільський національний економічний університет (Україна), Університет Матея Бела м. Банська Бистриця (Словаччина) і Університет м. Лодзі (Польща). Фінансова підтримка проекту здійснюється фондом Вишеградської Четвірки. 

Від ТНЕУ у ньому беруть участь проф. Євген Савельєв, доц. Ігор Ліщинський і доц. Марія Лизун; від Університету Лодзі – викладачі кафедри Gospodarky Regionalnej i Ćrodowiska DR Mariusz E. Sokołowiczі і dr.Cezary Brzeziński.

На  фото: Співавтори колективної монографії «Регіоналізація у світовому і українському вимірах» Borseková Kamila та Ing, PhD Vitálišová Katarína (Університет міста Банська Бистриця) і проф., д.е.н. Євген Савельєв (ТНЕУ)ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)