Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Новини

115 ІДЕЙ та МОДЕЛЕЙ – НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК

кафедри «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» Тернопільського національного університету всім українцям, які прагнуть зайнятися бізнесом задля подолання бідності і соціального включення

 

 

Студенти спеціальності «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» ТНЕУ за сприяння викладачів кафедри та завідувача кафедри проф. Савельєва Є В. взяли активну участь у міжнародному проекті з інклюзивного бізнесу. Мета проекту полягала у розробці моделей започаткування бізнесу насамперед громадянами країни, які опинилися за межею бідності, особливо особами з обмеженими можливостями. Для цього перспективним є інклюзивний бізнес, який одночасно може бути інструментом широкої , соціальної інтеграції, тому що сприяє стійкому інноваційному розвитку та підготовці лідерів майбутнього. П’ять есе з інклюзивного бізнесу тернопільських студенів увійшли до числа тих, які міжнародна комісія відібрала  як перспективні для реалізації. Це такі студенти: Таня БЕЛЮХ, Марія КОХАНСЬКА, Аделіна КОШ, Оксана ЛАЗУРКО, Тетяна МИКИТЧАК, Ольга ПАСТУХ.

Презентуємо 115 ідеї та моделі щодо включення до інклюзивного бізнесу, які розроблені студентами ТНЕУ та інших учасників проекту з 22 університетів 14 країн Азії, Європи, Південної та Північної Америки. Тексти есе переважно англійською мовою. Кілька есе болгарською і російською мовами.

Бажаємо започаткування успішного бізнесу та створення своїм розумом і своїми руками особистого благополуччя!

Збірник студентських Ессе

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)