Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Практика

Практична підготовка студентів спеціальності «Міжнародна економіка» є обов’язковим елементом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня «бакалавр»,  «магістр» та здійснюється відповідно до навчального плану підготовки фахівців за спеціальністю та Положення «Про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України».

 

Підготовка висококваліфікованих фахівців на спеціальності «Міжнародна економіка» передбачає доповнення набутих ними теоретичних знань сучасною практикою ведення бізнесу та прийняття управлінських рішень щодо економічної та виробничої діяльності сучасних підприємств, завдяки розробленій та запровадженій на спеціальності практичній підготовці студентів, яка складається з виробничої практики бакалаврів та комплексної переддипломної практики спеціалістів та магістрів.

 

Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» мають можливість проходження виробничої та переддипломної практик в органах місцевого самоврядування та на провідних підприємствах та установах м. Тернополя з наступним працевлаштуванням.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)