Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Програма двох дипломів


10 вересня 2013 року була підписана «Угода про два дипломи між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща)».

Відповідно до положень угоди стало можливим навчання студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» на період одного семестру у виз-партнері. Після успішного написання і захисту бакалаврської чи магістерської роботи студенти отримують диплом, як базового, так і партнерського навчального закладу.

Учасники програми двох дипломів навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

Навчання за програмою двох дипломів є платним, однак вартість семестрового навчання в Польщі є значно дешевшою, ніж навчання там впродовж 4 років. При цьому, два дипломи автоматично ліквідовують бар’єри із визнанням польського диплома в Україні та українського диплому у Польщі, що дає можливість випускнику отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру на європейському ринку праці.

Також за умовами угоди студенти одержують право після отримання диплому магістра в ТНЕУ та виконання відповідних критеріїв продовжити навчання в аспірантурі у ВЕУ.


Переваги навчання на програмі двох дипломів


Програма двох дипломів є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні.

Тепер для одержання загальновизнаного диплому престижного європейського університету не обов’язково додатково навчатися протягом 3-4-х років за межами рідної країни.

Оплата здійснюється лише за один семестр навчання в Вроцлавському економічному університеті, що дозволяє зекономити витрати сімейного бюджету не тільки на платі за навчання, а й на вартості проживання за кордоном протягом коротшого періоду часу.

Студент програми двох дипломів отримує ґрунтовні знання з економічних дисциплін відповідно до вимог академічних шкіл української та польської сторін.

Оскільки навчання в Республіці Польща здійснюватиметься на польській чи англійській мовах, то програма двох дипломів стане винятковою можливістю вдосконалити навики володіння іноземними мовами як на побутовому рівні, так і на рівні професійного економічного спілкування.

Випускник програми двох дипломів отримує можливість успішно працевлаштуватись як на ринку праці України, так і країн ЄС.

Навчання за програмою двох дипломів дозволяє відчути неперевершену атмосферу академічної мобільності, в яку вливається студентська спільнота провідних країн світу. Поєднання фахових дисциплін, мовної практики, відвідування цікавих місць та живого спілкування дозволяють відчути справжню атмосферу європейської освіти. Яскраві спогади про незабутньо проведений час не лише на студентській лаві, а й за стінами університету, супроводжуватимуть випускника програми протягом усього життя.


Особливості навчального процесу за програмою двох дипломів

Освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»:
Навчання протягом 7 семестрів в ТНЕУ (загальним обсягом 240 ECTS) та
1 семестру у ВЕУ (принаймні 30 ECTS)
Захист у ВЕУ бакалаврської дипломної роботи (10 ECTS), згідно з процедурою, що передбачена у ВЕУ.
Реалізація програми навчання у ВЕУ, може розпочатися не раніше, аніж після отримання 180 ECTS в ТНЕУ.

Освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»:
Студенти ТНЕУ, які хочуть отримати два дипломи магістра, повинні навчатися один семестр у ВЕУ (принаймні 30 ECTS) та захистити у ВЕУ магістерську дипломну роботу (20 ECTS), згідно з процедурою, що передбачена у ВЕУ.


Вартість навчання

Студенти, котрі навчаються за програмою двох дипломів, повинні оплатити вартість лише одного семестру у Вроцлавському економічному університеті. Вартість отримання освіти в ТНЕУ при цьому не змінюється і залежить від форми навчання та факультету.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)