Тернопільський національний економічний університет
Кафедра міжнародної економіки
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина
kafedra.me@tneu.edu.ua
(0352) 47-50-50*11174
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Теплицька Юлія
Теплицька Юлія

ТЕПЛИЦЬКА ЮЛІЯ

Київ, Україна. Тернопільський національний економічний університет.
Рік випуску 2012. Група МЕс-51

Почну з банальної фрази, але це так. Студентські роки були найкращими у моєму житті!

І не без участі кафедри міжнародної економіки. Звичайно, були взлети та падіння. З кожним викладачем різні стосунки. Але приємно те, що коли вони бачили моє бажання і жагу до навчання, мене підтримували – це давало віру в себе.

Роки в університеті навчили жити, виживати, викручуватись, знаходити потрібну інформацію в найкоротші строки та вихід з безвихідних ситуацій, спілкуватись з різноманітними за характером людьми, а головне, сприймати їх. Викладачі, студенти, семінари, лекції та сесії – це пазли, які впливають на твоє сприймання життя і, часом, надихають на певні звершення.

Зараз я живу та працюю у Києві, подорожую, беру участь у різних проектах, продовжую громадську діяльність, займатись якою почала саме в роки студенства. Доречі, починала на першому курсі з студентської ради (в 2007 році - УРС) – це був маленький крок у велике життя. Я вдячна тому, що ці всі роки я провела саме на кафедрі міжнародної економіки і познайомилась з такими багатогранними людьми.

 
Кухар Іванна
Кухар Іванна

КУХАР ІВАННА
випускниця 2014 р. студентка групи МЕМТзм-52

Студентські роки на факультеті міжнародного бізнесу та менеджменту були незабутніми для мене.

Сфера інтересів спеціальності міжнародна економіка дуже широка та можна з легкістю знайти для себе те,  інтерес до чого не зникне ніколи – це міжнародна торгівля чи фінанси, міжнародний туризм чи європейська економіка, міжнародні відносини чи іноземні мови. Для мене цим напрямком стали міжнародні відносини – сфера у якій зараз працюю я.

Чудово підготовлені, доброзичливі викладачі та керівництво факультету, невимушена атмосфера допомагають та підтримують будь яку ініціативу студентів, як під час аудиторних занять так і вільний від навчання час.         

Я щиро вважаю, що своїм успіхам я зобов'язана високому рівню кваліфікації і таланту викладачів, нестандартному підходу до подачі матеріалу, а також тій атмосфері на курсі, яка була створена для комфортного і плідного процесу навчання.

Виражаю свою глибоку подяку кафедрі міжнародної економіки та особливо моїм викладачам Зваричу Р.Є., Комар Н.В., Домбровському М.З., Гродському С.В., Мартинюку В.О., Карась О.С. та Уніят А.В., за підтримку, досвід, можливість отримати різносторонні знання та приймати участь в різноманітних конференціях, семінарах, олімпіадах, студентських наукових гуртках – бути активним студентом!


 

Поліщук Діана
Поліщук Діана

ПОЛІЩУК ДІАНА

Тернопільський національний економічний університет, ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, 2009-2014 н.р

Після закінчення школи, в кожного з нас постає питання щодо вибору того чи іншого навчального закладу з метою отримання знань, умінь та практичних навичок для використання їх в нашій майбутній професії. Особисто для мене, вибір Тернопільського національного економічного університету, як вищого навчального закладу, в якому я здобуту вищу освіту, був безперечно усвідомленим вибором. В першу чергу, подаючи документи для вступу в університет, я ознайомлювалась зі спеціальностями економічного напрямку, дотичними до діяльності у міжнародній сфері, тому при виборі факультету, зупинилась саме на Факультеті міжнародного бізнесу та менеджменту.

     Підсумовуючи весь навчальний шлях і дивлячись на знання, які я отримала в нашому університеті, я не шкодую, а навпаки, хочу висловити велику подяку, в першу чергу, викладачам, які протягом 5 навчальних років, допомагали мені здобувати знання у своєму фаховому спрямуванні,а найголовніше навчили нас працювати над собою, завжди підтримували і мали окремий підхід до кожного зі студентів. Також хочу подякувати безпосередньо нашій ,вже рідній, кафедрі Міжнародної економіки, викладачі якої витрачали максимум зусиль і свого досвіду для того, щоб зробити професіоналів і знавців своєї справи. Протягом навчальних років в університеті я не лише отримувала знання, це  в першу чергу шлях у доросле життя, вміння приймати дорослі рішення.

    Також хочу висловити вдячність кафедрі Міжнародної економіки, а особливо, завідувачу кафедри Савєльєву Євгену Васильовичу, за те, що для нас Ви організовували не лише навчальний процес, але й створювали всі можливості для того щоб наше студентське життя було незабутнім. Завжди буду пам’ятати наші  цікаві і веселі поїздки, святкові події,час проведений разом у дружній студентській сім’ї.

     Хочу подякувати декану факультету міжнародного бізнесу та менеджменту Тибіню Анатолію Михайловичу, а також директору ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина  Таранову Ігорю Михайловичу за те, що любите свою роботу і любите своїх студентів, намагаєтесь усіма силами  і на своєму прикладі вчите студентів завжди досягати своїх цілей і вірити в себе.

 А ще хочу особисто подякути моєму науковому  керівнику, Комар Наталії Володимирівні, за те, що Ви завжди  знаходили підхід до своїх студентів, вміли змотивувати та завжди допомагали і ділились своїми знаннями та досвідом з нами.

Дякую кафедрі спорту, тому що під час навчання отримала не лише знання, а й завжди могла відвідувати різноманітні спортивні секції та змагання, які загартовують та надають можливість розвиватись у різних напрямках.

      Студентське життя для мене – це був надзвичайно цікавий, веселий, пізнавальний та незабутній шлях, який сформував мене як особистість. Адже тут, я знайшла вірних  друзів на все життя, саме у стінах університету я зрозуміла, що можу досягнути тих цілей, які я собі поставлю.     Дуже радію, що багато моїх друзів навчаються у Тернопільському національному економічному університеті, тому що це навчальний заклад майбутнього, який не стоїть на місці, розвивається і створює все нові і нові умови для успішного навчання, саморозвитку і набуття практичного професійного досвіду для своїх студентів, тому усім абітурієнтам бажаю не помилитись у своєму виборі навчального закладу, який дасть Вам дорогу у доросле життя. 

P.S. Ніколи не забуду та завжди буду з любов’ю згадувати свою улюблену групу МЕМТ – 52, в якій ми усі були дружньою студентською сім’єю і впевнена, що у кожного з нас здійсняться усі мрії та цілі , які ми ставимо перед собою, адже Ви найкращі)))))


 

Киба Юлія
Киба Юлія

ЮЛЯ КИБА

Маямі, США

   Я навчалася в Тернопільському національному економічному університеті на англомовній програмі з міжнародної економіки за фаховими спрямуваннями «Міжнародний туризм». Знання по спеціальності та з іноземних мов, зокрема, англійської, які я отримала, дали мені можливість працювати як в Украіні, так і за кордоном. По закінченні навчання в ТНЕУ я успішно отримала роботу у Тернопільській міській раді, де працювала по спеціальності на посаді головного спеціаліста відділу міжнародного співробітництва і туризму. На даний момент проживаю та працюю в Маямі, США, а також багато подорожую. Навчання в університеті надало мені неоціненний досвід та підготовку, відкрило двері в світ та залишило приємні спогади зі студентського життя.

 
Роксолана Гороховська
Роксолана Гороховська

РОКСОЛАНА ГОРОХОВСЬКА
магістрантка німецького університету Йоганна Гутенберга за напрямком 
«Міжнародна еконономіка та державна політика»

    Я навчалась в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті міжнародного бізнесу і менеджменту на англомовній програмі з міжнародної економіки за фаховими спрямуваннями «Міжнародний туризм». Навчання у ТНЕУ по цій програмі дало мені змогу значно підвищити рівень англійської мови, оскільки всі предмети викладались виключно англійською мовою. Навчаючись не лише з українськими, а й з іноземними студентами, я змогла легко розвинути свої комунікативні здібності, що допомогло мені легко адаптуватись до мовного середовища під час навчання в англомовній школі на Мальті, де я провела 6 місяців. До того ж я змогла отримати необхідні знання і з німецької мови. Високий рівень викладання в університеті за напрямом «Міжнародна економіка» дав мені змогу вступити у магістратуру до німецького університету Йоганна Гутенберга за напрямком «Міжнародна еконономіка та державна політика». Навчаючись зараз у Німеччині, я вдячна викладачам ТНЕУ, а особливо працівникам кафедри «Міжнародної економіки», за надані знання, які не гірші рівня знань студентів Німеччини.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Колектив кафедр...
Image Detail
Савельєв Є.В.
Image Detail
Фото
Image Detail

Програма двох дипломів

Унікальна можливість! Навчаючись на спеціальності «Міжнародна економіка» Ви можете одержати диплом Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща)!

Контактна інформація

(0352) 47-50-50*11174
Кафедра міжнародної економіки

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина

Тернопільського національного економічного університету
46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (кім. 1201, І-ий корпус)